Facultatea de Administratie si Afaceri - Universitatea Bucuresti

EN

ISSN (e) 2458-102X
ISSN–L 1842-9327

Adresa

B-dul Regina Elisabeta nr. 4 - 12, sector 1, Bucuresti

Telefoane

021 310 49 20

Email

annals_eas@faa.ro

Indexata in : ProQuest | EBSCO-CEEAS | INDEX COPERNICUS | Ulrich's Periodicals Directory | Knowledge Base Social Sciences Eastern Europe | RePEc

Inclusa in : Genamics JournalSeek, New Jour (Georgetown Library)

Colegiu de Redactie Revista

 

Colegiul de redactie/ Reviewers | Stiinte Economice si Administrative


Analele Universitatii din Bucuresti

Seria Stiinte Economice si Administrative

EAS-AUB

Print ISSN 1842-9327

 

Publicatie oficiala a Facultatii de Administratie si Afaceri, Universitatea din Bucuresti

 

Editor sef:

Dr. Anca Bratu, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: bratuanca@yahoo.com



Co – Editor:

Dr. Viorel Cornescu, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: viorel.cornescu@drept.unibuc.ro


Dr. Elena Druica, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: druica_e@faa.ro

 

Editor Seria Stiinte Economice:

Ms. Ioana Julieta Josan, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: annals_eas@faa.ro or ioanajulieta@yahoo.com


Editor Seria Stiinte Administrative:

Dr. Monica Ardeleanu, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: monica_ardeleanu@yahoo.com



Secretar Editorial de Continut:

Rodica Ianole, Universitatea din Bucuresti, Romania
email:  submissions@faa.ro or ianole.rodica@gmail.com


IT Managing Editor:

Dr. Cosmin Catalin Olteanu, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: contact@olteanucosmin.ro


Secretar Editorial cu Continutul Electronic:

Dr. Radu Herman, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: raduhermann@yahoo.com


Secretar Editorual privind servicii de marketing:

Eleonora Baban, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: baban.eleonora@yahoo.com

Mihaela Sandu, Universitatea din Bucuresti, Romania
email: mihaela9sandu@yahoo.com